MiniKlub

ZPÍVÁNKY A BÁSNIČKY PRO NEJMENŠÍ DĚTIČKY
 
Pro děti 3- 5 let (mladší/starší děti po domluvě podle samostatnosti a obsazení skupiny)
 
Začínáme: od 4.3. do 28.5. 2021, každý čtvrtek 16:00 - 17:00 hodin
 
Cena: 1950,- Kč/dítě
 
 
Hudba a zpěv jsou přirozené součásti našeho života. U hudby například relaxujeme, ale také zpěvem poznáváme své tělo ( hlasivky, dech, pohyb, sluch, atd.). Zpěvem se otevírá také centrum kreativity. Podle odborníků má zpěv pozitivní účinek i na naše zdraví. Přiměje totiž člověka důkladněji dýchat. Hlubší okysličení povzbuzuje mozek a navíc detoxikuje. O to vše, ale i o spoustu zábavy, se budeme snažit v našem kroužku. Písničky, ale i říkadla s pohybem, se budou vztahovat k ročním obdobím i k oblastem zájmu dětí. 
 
Lektorky Monika a Nikola budou děti doprovázet na klávesy, ukulele a k dispozici budou samozřejmě i hudební nástroje pro děti.
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
Poslal(a) Nikola, Dnes v 23:0----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TANEČNÍ RADOVÁNKY S DANČOU

PRO DĚTI: 3-6 LET

ZAČÍNÁME: středa 3.3. 2021 v 16:30 - 17:15 hodin

KONČÍME: 26.5. 2021

CENA: 1600,- Kč

 

Ke zdravému životnímu stylu patří bezpochyby pohyb. Pohybové aktivity jsou důležité pro správný motorický rozvoj dětí, a zvláště pro zlepšení jejich lokomočních dovedností.

Nabízíme jim tedy tanec jako rozvoj spontánního projevu, možnost relaxace a zábavy. Tímto zábavným způsobem bude děti pohyb bavit a stane se tak přirozeně součástí jejich životního stylu.

Děti se seznámí s různými tanečními žánry, vyzkouší si styl veselý i vážnější a budou mít prostor i pro vlastní fantazii.

Vašim dětem se v tomto kroužku bude věnovat učitelka pro Mateřské školy Dana. Využije zde vlastní zkušenosti z oblasti Společenského tance, znalosti z Hudebního a pohybového semináře pro učitele MŠ a z kurzu Masarykovy univerzity „Cvičím pro zdraví a baví mě to“.

 

Přihláška MiniKlub Taneční radovánky s Dančou.doc (24576)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ALADINOVY HUDEBNÍ KURZY PRO ZAČÁTEČNÍKY - KYTARA, UKULELE.

PRO DĚTI, SCHOPNÉ PLYNULE ČÍST, A DOSPĚLÉ

ZÁJEMCI SE PŘI HRANÍ ZNÁMÝCH PÍSNÍ NAUČÍ NALADIT NÁSTROJ, PŘEHAZOVAT AKORDY A POUŽÍVAT KAPODASTER A TRSÁTKO. SEZNÁMÍME SE S NĚKOLIKA DOPROVODNÝMI RYTMY VČETNĚ VYBRNKÁVÁNÍ A POVÍME SI TAKÉ NĚCO O HUDEBNÍ TEORII (TVORBA AKORDŮ, STUPNICE, TRANSPOZICE…).

HUDEBNÍ KURZY PROBĚHNOU VE SKUPINĚ, ALE V PŘÍPADĚ ZÁJMU O INDIVIDUÁLNÍ VÝUKU JE MOŽNÉ SI JI S LEKTOREM DOMLUVIT.

DO PŘIHLÁŠKY NEZAPOMEŇTE UVÉST NÁSTROJ, NA KTERÝ SE CHCETE UČIT -KYTARA NEBO UKULELE.

CENA KURZU JE JAK PRO KYTARU TAK UKULELE STEJNÁ – 2300,-.

 

VĚNOVAT SE VÁM BUDE ZNOJEMSKÝ HUDEBNÍK A DLOUHOLETÝ LEKTOR HRY NA KYTARU/UKULELE VLADIMÍR LANGER, V HUDEBNÍM SVĚTĚ ZNÁMĚJŠÍ POD PŘEZDÍVKOU ALADIN.   

 

ZAČÍNÁME:                  4. 3.2021

                                     +každý další čtvrtek - v 16.30 kytara, v 17.20 ukulele

KONČÍME:                   1. 6. 2021

CENA KURZU:              2300,-

CENA INDIVIDUÁL:      Dle dohody

 

Přihláška MiniKlub Aladinovy hudební kurzy.doc (25088)


Kontakt

MC Miniklub Znojmo z.s. Dolní Česká 345/32
Znojmo
66902
722942855
miniklub-znojmo@seznam.cz