Příměstské tábory

2020 

 
Příměstský tábor Miniklub Znojmo
Cena: 2000,- včetně celodenního stravování a pitného režimu
Pondělí až pátek 8:00 až 16:30 hodin
Věk dítěte: 5 -10 let
Termíny: 6. - 10.7.2020 - obsazeno
              24. - 28.8.2020 - obsazeno
 
 
 
 

Informace ke konání příměstských táborů

- v pondělí, prosíme, přiveďte děti mezi 8:00 - 9:00 hodinou do naší přírodní pobočky v Gránicích, Pod Obří hlavou 7, budova staré vodárny a volnočasových aktivit skautů a vodáků, třída vpravo před tělocvičnou - MC Miniklub Znojmo (případně zvonek Miniškolička včelička). První den musí dítě přijít se zákonným zástupcem  (kontrola přihlášek a informace), další dny po dohodě může chodit dítě samo. Každý den bude doprovod informován o místě vyzvednutí dítěte, a to dle programu dne, který bude jasný vždy v aktuální den podle počasí a zájmu Vašich dětí. 
- v pondělí také s sebou a na sebe : okopírovanou kartičku zdravotního pojištění, potvrzení o bezifekčnosti, které je součastí přihlášky a kdo případně neodevzdal všechny stránky přihlášky, repelent či opalovací přípravek (není podmínkou), vhodné oblečení a pevnou obuv! (častý pobyt v přírodě a pohybové aktivity), pláštěnku či nepromokavou bundu vždy, léky či léky na alergii, láhev na pití, kapesníky, cca 50,- kč na zmrzlinu, dárečky z výletu.. To vše uloženo v menším dětském batůžku, do kterého dětem vložíme svačinu. Menším dětem označit batůžek jménem. Dle počasí se aktuálně vždy den předem domluvíme na dalším vybavení (plavecké potřeby,...)
Děti dostanou táborovou kšiltovku pro snadné rozpoznání, tu pak celý týden nutné nosit.
- ze strany centra zajišťujeme svačinu, oběd, svačinu, dále pak pitný režim po celý den, jízdenky, vstupy,...rodič již nic nehradí
- nenosit na tábor nebezpečné nebo cenné předměty
 
 

 

fotografie z každého dne naleznete zde: www.facebook.com/MiniklubZnojmo/?fref=ts

 

Kontaktní osoba: Jolana Mamrilla. tel.: 722942855

Těšíme se na spolupráci a věříme, že Vaše děti s námi prožijí příjemný týden prázdnin!

 

 

POŘÁDAJÍ PRO VŠECHNY ZVÍDAVÉ DĚTI 5 AŽ 12 LET

Kontakt

MC Miniklub Znojmo z.s. Dolní Česká 345/32
Znojmo
66902
722942855
miniklub-znojmo@seznam.cz